| Tr3iii a întrebat:

Salut, cine cunoaste jocul de Parkour/Free runnong pe nume: Free Jack eu l-am tras si nu imi merge.Imi spune ca trebuie sa trag ceva pe nume ______angryin spatiile necompletate am lasat gol pentru. ca nu am stiut cum se mai numea). Si cum pot sa trag chestia aia(_____X). Inca 1 intrebare:Cine stie jocuri cu Parkour/Free running sa-mi zicatongue

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai un cont pe freejack?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe mine ma enerveaza ca eu vreau sa imi fac cont si imi zice din motive de securitate bla bla bla x-(

| ElecktroBoy a răspuns:

Si eu joc tot FreeJack happy