| literallythesamebruh a întrebat:

Salut! Cineva mi-a spus să îi trimit o poză pe Instagram, o poză inițial trimisă de persoana respectivă pe WhatsApp. Părea o poză normală, însă din cauza ei cei de la Instagram mi-au restricționat posibilitatea de a mai trimite mesaje pentru 3 zile. Pot rezolva asta cumva înainte de acest termen?

4 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Vezi ca e marcata poza ca scam si mai ai acces pe Instagram?

| literallythesamebruh explică (pentru aditimus):

Am acces la Instagram, însă nu pot da mesaje. Habar nu am avut de acest "trend" stupid. Mulți pică în plasă dorind să afle care e faza. De acum voi fi mai atent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca se poate rezolva, cel mai probabil ti-a dat block la mesaje pe Instagram destinatarul.