| alexxxxxxxxxx a întrebat:

Salut! Credeți că unele vise pot avea un mesaj anume? Sa zicem că va uitati printre pozele voastre vechi și vedeți o poza veche cu cineva, dar fara sa îi acordați atenție pentru că la momentul ăla căutați altceva.Peste un timp visați persoana aia. Nimic wow, după mine.

Prietenul meu cel mai bun nu mai vorbește de vreo 3 luni cu mine și acum ceva timp l-am visat.Mi-a comunicat o data (13 februarie) și părea destul de afectat.Am căutat în istoric și în ziua aia nu vorbisem deloc, era supărat pe mine din ceva destul de nesimnificativ.Culmea e că pe 12 și pe 14 februarie am vorbit.Ce credeți?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, visele ascund mesaje și premoniții. Depinde cum și cât de capabili ești să le interpretezi.

| alexxxxxxxxxx explică (pentru anonim_4396):

In cazul meu ar însemna că nu va mai vorbi niciodată cu mine? Că situația din vis, din ziua aceea va fi și situat din viața reală? Sau însemna exact opusul și că se va împăca cu mine?