| Isabela96 a întrebat:

Cum este organizat magazinul lidl? Va place? Credeti ca au marfuri bune? Va plac marfurile si preturile acestora? Credeti ca magazinul lidl este unul organizat?

Va multumeschappy

1 răspuns:
| didi66 a răspuns:

Magazinul lidl e destul de bine organizat si are preturi destul de bune insa daca te uiti pe ambalaj majoritatea codurilor de bare incep cu 200 pana la 299 asta inseamna ca nu este cunoscuta tara de provenienta a marfi. Uite un site cu toate codurile de bare http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_GS1_country_codes
Sper ca te-am ajutat :)