| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare Africa?
Cum sunt oamenii si cum se descurca?
Ati calatorit in Africa? Si cum a fost experienta voastra?
Cum vi se par femeile black chocolate?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

O ruda de-a mea a lucrat ani buni in Africa, si a zis ca e un continent mizerabil, plin de puturosi nespalati. A zis ca sunt slinosi toti de nespalati, vand mancare la taraba fara manusi, si fara sa aiba macar apa de spalat pe aproape, si cand ii trece treaba mica/mare, se duc la 2m de taraba si ii dau drumul.
Negresele nu ma atrag deloc din poze, dar probabil exista si tipe care mi-ar putea fi pe plac, suficient cat sa nu ma deranjeze ca nu le gasesc pe intuneric.

| Sofer a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Foarte putini din ei au reusit sa plece sa inceapa o viata noua in tarile dezvoltate. Mie imi plac negresele dar nu alea negre de tot.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din cate am auzit în Africa sunt doar 2 categorii de oameni. Foarte saraci sau foarte bogați, nu exista cale de mijloc

| Henrypericolpublic a răspuns:

Totusi Africanii sunt primitivi(majoritatea), dar au si zone mai dezvoltate decat Romania+in sud se gasesc multe diamante.