| anonim_4396 a întrebat:

Daca la mana stanga port un ceas, o bratara la ce mana sa o pun? La stanga sau la dreapta? Parerile voastre.

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Unde vrei, pe mana dreapta. Eu asa port big grin

Zi faina sa ai! ^_^

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Mersi

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ceasu dreapta bratara stanga. Pe dreapta ceasul nu deranjeaza rotita aia fiind invers nu doare cand misti incheietura

| Pricked a răspuns:

Dacă am o zi bună, o pun pe stânga. Dacă mă simt nasol, o pun tot pe stânga. Problema apare când mă decid pe ce degete să îmi pun inelele.

| J0B0MAT a răspuns:

Oriundee, dăă. Cui îi pasă, e bine că ai.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nicaieri, ca nu esti femeie.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Adica vreti sa mi spuneti ca eu fiind barbat nu pot purta o bratara? Bratarile sunt considerate doar pentru femei? Ma indoiesc donnule. Atat timp cat se specifica in anunt Bratara Barbateasca...nu cred ca are vreo relevanta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La gât sau la picior.