| sbboy a întrebat:

De cateva zile, cand vreau sa intru pe net, procesorul creste brusc de la 36% la 100%. Trebuie sa astept mai mult pana se incarca pagina(pur si simplu se blocheaza browser-ul 2-3 sec pana se deschide sau intru pe alta pagina)
Folosesc googlechrome.

Ce recomandati?

Funda pentru cel care rezolva problema!

2 răspunsuri:
| Aw3sometron a răspuns:

Reinstaleaza-ti sistemul de operare. Banuiesc ca il ai de mult.

| LowWw a răspuns:

Daca urca procesorul pana la 100% cand folosesti internetul inseamna ca e virusat sistemul de operare si trebuie schimbat( Windows-ul)