| anonim_4396 a întrebat:

De ce eu ca baiat plang din orice? Parca as fii fetita. sad De exemplu cand primesc o funda imi curg lacrimile de bucurie, sau daca ma jigneste cineva incep sa plang. Plang fie de tristete sau de bucurie.Cum fac ca sa nu mai fiu asa de sensibil? Sau nu pot sa fac nimic?
O alta intrebare: Voua fetelor va plac baietii sensibili?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Andr3 a răspuns:

A fi sensibil e un lucru bun, dar trebuie sa incerci sa iti controlezi sensibilitatea.Ma refer la faptul ca nu toate fetele prefera baietii sensibili iar in fata baietilor poti pica de fraier.Ma refer la ce vad eu in jurul meu, nu este si cazul meu, mie imi plac baietii sensibili.Totusi sa zicem ca de exemplu ai o iubita, iesi cu ea in oras si te intalnesti cu un tip dur care se ia de iubita ta.Ce faci atunci? Trebuie sa gasesti puterea barbateasca sa reactionezi in asa cazuri, sau macar sa ignori vorbele altora, insa sa incerci sa nu plangi. Ceea ce vreau sa spun este ca trebuie sa iti dozezi gradul de sensibilitate si sa-l imbini cu masculinitatea.Mie imi plac baietii care stiu sa se impuna si totusi sa aiba acea sensibilitate si sa fie romantici. Deci nu e rau in a fi bun si sensibil, trebuie insa sa iti controlezi plansul.winking

| Crucified a răspuns (pentru Andr3):

O sa ai si o fundita

4 răspunsuri:
| Andrada003 a răspuns:

Asa este firea ta.Nu cred ca o poti schimba.Mie de exemplu imi plac mai mult baietii cei sensibili decat aia care au o inima rea si se cred cei mai smecheri din lume.

| BlackVeil a răspuns:

Daca te jignesc acum o sa incepi sa plangi?

| Iridinvest a răspuns:

Crezi ca daca plangi, dai impresia ca esti fraier? asta cred baietii aia smecheri, plini de ei :-&! e bine sa fii sensibil. ador asta la un baiat! si sincer, ii prefer pe cei emotivi si simpli, decat pe cei care arata excelent dar au o inima urata!