| Uher a întrebat:

Salut de ce nu pot vota și eu răspunsuri, cînd vreau să votez î mi spune, statutul tău de junior nu te lasă să votezi, dar l a editare profil se vede anul nasterii adică 1978, cum pot schimba din junior in senior? Vă multumesc.

Răspuns Câştigător
| MioaraParalescu a răspuns:

Cred ca trebuie sa dai 100 de raspunsuri pe TPU ca sa devii utilizator senior.Nu conteaza ce varsta ai tu scrisa acolo, poti sa ai si 80 de ani ca tot utilizator junior esti.

1 răspuns:
| PatyKan a răspuns:

Trebuie sa dai 100 de raspunsuri si vei ajunge senior. happy