| davidyessro a întrebat:

Salut, deci de cateva zile am niste simptome ciudate, tin sa menționez ca eu ma culc mai mereu târziu adica asta însemnând pe la 4, 5/6 dimineata si de cateva zile cand incerc sa dorm, simt asa o stare de nervi in mine nu stiu cum sa explic adica incerc sa dorm dar parca ceva tot ma enervează si simt asa o stare ciudata nu stiu ce sa mai fac. Va rog ajutor

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cum simți starea de nervi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acei nervi ii ai datorita unor intamplari recente, adica sunt cauzati de factori externi sau nu au pur si simplu o cauza?
Sunt pe fondul unor frustrari acumulate?