| GucciSpot a întrebat:

Salut exista fantome? Ca mie mi-e un pic frica.

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu există, nu mai plânge.
Baftă!

| PetreConstanta a răspuns:

In mintea ta

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Depinde daca vrei sa crezi in ele.In mod stiintific, nu.

| Razvan94 a răspuns:

Da exista

| StopCardiak a răspuns:

Exista spirite dar intra in corpul omenesc pentru a face rau daca ti se intampla cheama un preot pentru exorcizare! Asa demonul sau spiritul rau va pleca!

| ElySa a răspuns:

Exista doar pentru cei care cred in ele tongue numai aia le vad rolling on the floor)

| selly000 a răspuns:

Sincer nu stiu.Mie nu mi-e frica de elebig grin. Daca ti-e frica nu te mai uita la toate prostiile de emisiuni ca "Ghost Hunters"! Dupa parerea mea nu exista fanome!