| DeikrAndrei a întrebat:

Hai sa facem o conversatie. Ma gandeam ce parere aveti voi, baietii cat si fetele, despre fetele care trimit poze topless, sau chiar nud iubitilor? Va spun si parerea mea. Genul acela de fete nu sunt tarfe, catele, ci sunt foarte proaste pentru ca se pot desparti de acel baiat si le poate face de ras. Daca tot vreti sa va vada, faceti sex, e de 10 milioane de ori mai ok. Oricun, majoritatea care fac lucrurile astea sunt virgine.

Răspuns Câştigător
| ălkjmhgf a răspuns:

Dacă cei doi sunt deschiși unul față de celălalt, se respectă şi dacă au puțină inteligență ca să înțeleagă că lucrurile alea trebuie rămână doar între ei, atât în timpul relației cât şi după aceasta ( în cazul în care se despart ), deci în condițiile astea, plus să fie reciproc, nu mi se pare nimic deplasat. Dar dacă fac lucrurile astea doar pentru că sunt obligați de partener şi relația nu e ok atunci, cum ai zis şi tu, e vorba de prostie.