| Marian9978 a întrebat:

În vară voi fi operată la ochii si vreau sa stiu daca ati trecut si voi prin asa ceva si o alta întrebare e dacă ma vor dezbrăca nu de alta dar sunt foarte rușinoasă.

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Te opereaza la ochi sau in alta parte?laughing Acum daca porti costum ninja ca musulmancele cred ca va trebuie sa til dea jos, sau daca faci schimbare de sex normal sa te dezbrace, tu ce crezi?

| Marian9978 explică (pentru relian):

E hai domnule că am si specificat unde voi fi operată si nu înțeleg ce e cu negativitatea asta a ta, am avut o intenție buna cand am postat întrebarea si ma asteptam la răspunsuri pe măsură sti ce zic.Iar tu ai venit cu "schimbare de sex".Mda...

| bodanus a răspuns:

Buna, depinde de operatie daca e anestezie totala mai intai iti face clisma, nu mananci nimic cu o zi inainte, iar daca e operatie usoara nu iti face nimic, in ambele raspunsuri nu te dezbraca, asa ca stai linistita!

| Marian9978 explică (pentru bodanus):

Mulțumesc pentru răspuns! M-am linistit ☺☺