| Alez2k a întrebat:

Salut! M-a oprit o fata pe strada si m-a rugat sa sun pe cineva ca ea nu mai are telefonul, si mi s-a părut ok sa sun cand a inceput cu 07. Ideea e ca am auzit ca daca suni poate sa-ti ia 150 euro de pe cartela. Mi-am luat țeapă sau e la mișto?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Suna operatorul cu care esti sa vezi daca ai fost tepuit. Nu te baza pe straini in chestiile astea. Aia nu ti-a dat nimic la schimb sa suni unde avea nevoie

| Mosotti a răspuns:

Sigur ca poate sa te tepuiasca, poate fi un nr din ala de la sex si sa iti ia pe apel si 1000 euro daca asa e setat.
Sau poate nu, a fost pe bune rugamintea.