| milkie a întrebat:

Mi-as dori sa am un loc unde sa postez compuneri, citate si fotografii tematice.Ar trebui sa creez un blog sau o pagina de pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| Marina92 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa creezi un blog pe Tumblr. E potrivit pentru ceea ce vrei tu sa faci.

| milkie explică (pentru Marina92):

Am mai avut odată un blog pe Tumblr, dar nu prea sunt români pe acolo. :/

| Marina92 a răspuns (pentru milkie):

Sunt, chiar foarte multi, trebuie doar sa ii gasesti.

8 răspunsuri:
| tzutzy_3632 a răspuns:

Un blog

| neutrino a răspuns:

Un blog ar fi mai indicat.

| Brotacelul a răspuns:

Eu recomand blog - iar ca platforma www.ucoz.ro - au si un modul ce te poate ajuta in promovarea articolelor in cadrul retelelor de socializare.
E usor de folosit si gratuit :)

| GabyB94 a răspuns:

Poti face ambele. Poti sa iti creezi un blog cu webnode.ro si apoi o pagina de Facebook pe care sa o folosesti pentru promovare.

| Oleg20 a răspuns:

Salut. Nu ar fi rău să faci nu o pagină ci un grup pe Facebook. Eu am avut un ul şi nu e rău.

| StefanR0 a răspuns:

Era si wattpad-ul dar nu sunt sigur.