| ArianaIoana a întrebat:

Salut, peste 2 luni fac un an de cand sunt impreuna cu prietenul meu.Am nevoie de cateva idei/sfaturi pentru un cadou special.Mentionez ca atunci este si ziua lui+ ca el este dincolo (dar va fi aici pe atunci) deci vreau ceva care sa ramana si ca amintire.Multumesc!

8 răspunsuri:
| StepHanieEe a răspuns:

Depinde...daca ai peste 17 ani puteti sa faceti dragoste big grin

| ArianaIoana explică (pentru StepHanieEe):

Am peste 17laughing))si am mai facut dragoste deci nu-i ceva nou, e special intr-adevar.si oricum o sa facem si astalaughing)dar pe langa asta mai ai cv idei?happy

| StepHanieEe a răspuns (pentru ArianaIoana):

O petrecere surpriza big grin

| StepHanieEe a răspuns (pentru ArianaIoana):

Ii poti cumpara un maimutzoi micut :d si ii cumperi o bratara de aur sau arginth :d depinde si o pui la mana maimutzoiului iar maimultzoiul il invelesti cu multe multe hartii si il bagi intr o cutie big grin

| ArianaIoana explică (pentru StepHanieEe):

E o idee fainahappymersi:* mai astept si altelebig grin

| Lory18 a răspuns:

Hmmm te pregatesti din timp:o rama foto, un album foto ce il poti personaliza cu fotografiile voastre, uite poti gasi aici mai multe idei de cadouri pentru iubitul tau.De aici ii iau eu ceva cand vreua sa il impresionez:http://www.ilux.ro/......tata.html, http://www.ilux.ro/cadouri-dupa-destinatar/cadouri-pentru-barbati.html

| ArianaIoana explică (pentru Lory18):

Da ma pregatescbig grin.E foarte dragtz site-ul poate o sa-i aleg ceva de pe-acolo.Rama foto simpla, digitala, in toate formele posibile si imposibile ne-am tot facut cadou pentru ca suntem departe unul de celalalt si nah (dar de la Craciun n-o sa mai fim:X), dar m-am gandit sa cumpar o rama ceva mai mare cam de dimensiunea unui tablou mediu ca marime si sa pun mai multe poze cu noihappy. Numai ca e tot poza si as vrea si altceva.

| Lory18 a răspuns (pentru ArianaIoana):

Pai atunci un album foto sau un calendar,sau ceva perosnalizat,eu i-am luat luat prietenului meu si breloc cu rama foto personalizat, insa cel mai mult i-a placut o pereche de butoni personalizati, insa mai ai timp pana la craciun poate va aparea ceva si cu specific de sarbatori.ma bucur ca ti-a fost de folos sit-ul eu am fost foarte multumita de ei. Abia astept sa ne spui pentru ce cadou te-ai hotarat sa iei.