| OjogOctavian a întrebat:

Salut,recent am avut un vis ciudat,care era in felul urmator:
Eram cu o fata,ne iubeam,nu o cunosteam,si am intrebat-o cum o cheama.Ea mi-a spus numele ei,si mi-a mai spus sa o caut pe facebook,iar dupa trebuia sa plece.A plecat,mie mi-a parut rau, m-am trezit rapid si am cautat-o pe facebook.Am gasit-o pana la urma,era din alt oras,nu o cunosteam deloc,nu aveam niciun prieten comun,si arata fix ca cea din vis, exact.Deci,un anonim total,nu am vazut-o in viata mea,nu a trecut prin orasul meu deloc.Dar totusi am visat-o si mi-a spus si numele ei,ciudat.Ce poate insemna asta, explicati fenomenul daca puteti.Dau funda...

Răspuns Câştigător
| Clarity a răspuns:

Sper ca i-ai trimis cerere de prietenie, nu cred in vise si genul asta, dar stiu ca orice e posibil. Risca, ca incercarea moarte nu are, nu ii spune din prima ca ai visato ca poate se sperie, incepe o conversatie si dupa un timp dupa ce o cunosti, daca vrei asta, poti sa ii spui. Ar putea fii un semn, daca ajungeti sa fiti impreuna probabil a fost sa fie asa big grin. Mi-ar place sa cred ca exista asa ceva, si faptul ca ai avut visul asta inseamna ca merita macar sa incerci sa vorbesti cu ea. Sper sa o faciwinking.

6 răspunsuri:
| ChrisIwal a răspuns:

She wants da D laughing, dar gata cu gluma, eu zic sa ii ceri prietenia, sa vorbesti cu ea si veizi de acolo cum merge treaba. Bafta

| Lawliet14 a răspuns:

Caut-o pe Facebook si spune-i tot! Poate fi destin.

| SuntFataInPlm a răspuns:

Poate te-ai intalnit odata cu ea, sau ai mai vazut-o pe fb din intamplare, nu ma lua pe mine cu d-astea, ca cica nu o cunosti si ca nu ai vazut-o altfel nu se explica, vorbeste cu ea pe fb si spune-i visul, poate iti da block rolling on the floor incearca, cine stie, poate ea isi aminteste de tine daca tu nu esti in stare sa tii minti o fata.

| OjogOctavian explică (pentru SuntFataInPlm):

Nici nu e din oras cu mine, gen ea e in sud eu in nord, nu avem nicio treaba.Stii si tu ca nu se explica chestia asta, de asta incerc sa caut raspunsuri si opinii sa trag eu o concluzie.

| SuntFataInPlm a răspuns (pentru OjogOctavian):

Vorbeste cu ea pe fb, e cel mai bine asa, si spune-i. Poate chiar te vei intelege bine cu ea, iubesc sa visez, profita de toate visele tale, doar acolo poti face imposibilul. Nu iti mai irosi timpul sa afli ce inseamna, traieste-le!

| Kia366ʰ a răspuns:

E un semn. Poate ar trebui sa-i trimiti o cerere de prietenie happy