| BiaJ a întrebat:

Spuneti-mi ce cadouri as putea lua la un baiat de majorat?big grin

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Un parfum, un memory stick pentru.calculator,sampanie.

| gabriela a răspuns:

O sampanie sec, nu dulce cu fructe si... un pupic! laughing

| ikram a răspuns:

Pai depinde in ce relatie esti cu acest baiat. II poti lua un parfum, un ceas..., daca e doar o relatie de amicitie de ce nu puneti la comun mai multi si ii luati un cadou mai mare?

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Nu`i lua parfum
. ma e majoratu o data face omu 18 ani. ia`i ceva de care sa`si aduca aminte,... un tricou hazliu happy ceva de pus in camerahappy i`ai ceva funny se gasesc lucruri d`astea amuzante. du`te la un magazin de cadouri si le spui la vaznatoare sa-ti arate niste cadouri de un anume pret pentru un majorat al unui amictongue.eu asa am facuit si i-am luat o corabie mare care poarta noroc la bani thinking asa se zice si vine pusa cu spatele la usa si la geam ca sa nu iasa banii din casa, sa intre si i-am luat o halba de bere amuzanta raulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ceas de aur, ceva legat de calculator.