| subzero_4108 a întrebat:

stie cineva o metoda prin care pot sa slabesc fara a ma imbolnavi...adica as vrea un orar sa zicem asa si mai am o problema imi poate spune si mie cineva ce exerciti sa fac pentru marirea detentei si in ce cantitate etc
Multumesc anticipat
Dau fundita

Răspuns Câştigător
| zanesiprintese a răspuns:

Pentru slabit, este foarte simplu si sanatos! un regim, acum ca este aproape vara, poti manca numai legume si fructe(sunt si mai sanatoase), dar ca sa slabesti poti tine un regim disociat (dieta montignac) si bineinteles miscarelaughing

1 răspuns:
| subzero_4108 explică:

Miscare facwinking si de unde pot obtine dieta montignac(ce nume are)
multumesc