| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Știe cineva unde as putea face o reclamație la o casa de pariuri offline, unde se primesc minori la aparate iar casiera vorbește foarte urat?

5 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Si ce te intereseaza pe tine ca primesc aia minori? Nu ai tu treaba.
Ca aia vb urat, poti sa o intrebi de ce face asta atat timp cat tu esti civilizat, dar oricum asta e un lucru f marunt pentru care nu se baga nimeni.

Aia cu minorii nu ai tu treaba, si oricum ei au relatii peste tot, s-au asigurat, ca au bani de rup casele de pariuri.

| Amidamaru98 a răspuns (pentru Mosotti):

Ți-e ti ar conveni ca fitu’ la 15-16 ani sa rupă aparatele in doua și când ajunge adult sa muncească doar ca sa doneze și sa își rateze viața? Ajung dependenți de mici, pe zi ce trece ne ducem mai rău pe p… happy

| Mosotti a răspuns (pentru Amidamaru98):

Nu mi-ar conveni ca fi-miu sa rupa aparatele in doua, dar ce treaba ai tu cu altii? Lasa-i dracu, mai afla si ala cine a facut reclamatia de doamne fereste ti-o si iei urat de tot ca le strici afacerile.

Ca pana la urma asta ma mira pe mine, ce-s copiii tai aia?

| andreierdna91 a răspuns:

ANPC si Politie.
Pentru ANPC poti online, pentru politie trebuie sa mergi sa depui in scris si ti-ar prinde bine si ceva dovezi video.
Filmatul in orice spatiu este legal atata timp cat surprinzi o infractiune.

| Amidamaru98 a răspuns (pentru andreierdna91):

Am vorbit cu un politai, mi-a dat de inteles ca degeaba ma complic si cu ANPC si cu toate cele. traim intr-o lume aiurea