| ioneldan a întrebat:

am 15 ani si am 1.74. cm. la ce inaltime credeti ca o sa ajung la maturitate?

2 răspunsuri:
| vlad89c a răspuns:

Maturitatea nu consta in inaltimewinking
Ori cum, poate te referi cand vei inceta sa mai cresti in inaltime... iar asta difera de la om la om, dar de obicei inaltimea se opreste pe la 18 ani, dar in multe cazuri difera varstele.

| TooNight a răspuns:

Mai bine spus,"la ce Varsta o sa ajung la maturitate", pentru ca maturitatea nu consta in inaltime, ci in modul in care gandesti, sau te exprimi, consta in experienta care-o ai in viata...Nu conteaza inaltimea! Desi, esti destul de inalta pentru varsta ta...
La 18 ani nu vei mai crste in inaltime, dar se poate si mai repede!