| Andrei1732 a întrebat:

am 16 ani,pana acum am mai fumat câte o țigară, 2 dar nu sunt fumător înrăit,pot spune ca nu sunt fumător deloc,nu sunt dependent, nu am mai fumat de 2 luni dar sunt bune la stres sau când ești plictisit/nervos,acum ma gândesc sa îmi cumpăr un pachet de țigări și cred ca voi alege unul de Dunhill, care sunt cele mai bune țigări pentru un fumător pasiv?
Voi ce vârsta aveți? Ați fumat măcar odată pana acum?

2 răspunsuri:
| Catalina990099 a răspuns:

Fumez de 4, 5 ani. Am fumat la început kent iar de cam 1 an fumez parliament aqua blue.
Mi se par cele mai bune, nu rămâne mirosul atat de tare ca la celelalte.

| Ancaclaudia2223 a răspuns:

Am 17 ani si fumez de 3 ani, dar nu am fumat consecutiv. Fumatoare in adevaratul sens sunt de 1 an si jum. cauzele au fost stresul si probleme etc.

Revenind la tine si eu am inceput cu Dunhill, dar albastru, daca vrei ceva slabut incepe cu un Kent, poti si cu Dunhill dar nu negru(face parte din gama tigarilor "tari" la fel ca si Sobranie negru si multe altele)