| ioneldan a întrebat:

am fost nascut prematur la 6 luni pe 1decembrie 1997 si am fost scos din incubator pe 2 februarie 1998.

intrebarea mea este:

1. daca am inceput sa ma dezvolt normal din 2 februarie 1998 inseamna ca cresterea mea se va termina la 19 ani in loc de 18? eu cred ca da. astept raspunsuri!
funda!

1 răspuns:
| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Nu are legatura. Organismul accelereaza cresterea daca nu e vreo problema si totul a iesit bine de la clocit.winking Si fiica lui frate-meu a iesit la 7 luni dar n-a stat la incubator decat vreo saptamana, si n-are nici pe dracu'. E chiar mai inalta decat multe din colegele ei.