| RândunelPisică a întrebat:

am niste prepelite si ele mi-au facut 5 oua acum o sapt(bine. 1 ou sapt trecuta, 1 ou acum 5 zile. si asa mai departe) daca au 1 saptamana. mai pot fi puse la incubator? si daca ati putea. imi dati si mie un tutorial despre asta? (cum sa il pui la incubator.) ofer funda+vot

2 răspunsuri:
| Xtal a răspuns:

O sugestie, manancale e mult mai simplu. Daca vrei le mananc eu pentru tine trimitele prin posta!

| RândunelPisică explică (pentru Xtal):

Daca le mananci cu ketchup nu ti le dau. daca le mananci cu asa ceva http://www.protv.md/......foto_5.jpg ti le dau.