| AndreeaSiAndra a întrebat:

Am o intrebare.Aseara am visat ca mama sa imprietenit cu mama baiatului de care imi place si parintii mei si ai lui au plecat la munte, iar eu si cu el am dormit la el acasa.Eu am dormit in sufragerie si am vazut o chestie alba(o fantoma)Ce inseamna asta? Mentionez ca eu si prietena mea am facut spiritism la bloc la el.

PS:Nu vreau sa ziceti ca sunt nebuna sau ceva...

2 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

E doar in psihicul tau.Cand creierul tau proceseaza in timpul zilei niste informatii le transmite seara subconstientului tau care la randul lui le modeleaza in vise! Continuati sa credeti in paranormal nu e nicio problema e placerea noastra care ne face sa credem in asa ceva. E ceva normal pana nu depasesti granita si devine o nebunie.Sunt un sceptic asa ca parerea mea a venit ca atarehappy

| Mike66Danger a răspuns:

Andreea, sti ca tu ai facut spiritism nu numai in blocul meu, ci si in casa, exact in sufragerie, unde zici tu! Asta a visat, dar acum mai facut sa fiu ingrijorat... E Casa Mea aia unde ai visat fantoma! Doamne ce subconstient!