| David2676738 a întrebat:

Salut TPU, am o intrebare si as vrea sa aflu niste informatii de la persoanele care au trecut prin asta. Vreau sa ma transfer si trebuie sa dau diferentele la muzica desen si latina, as vrea sa stiu ce se intampla cand ajung acolo? E ca o teza sau un test? E greu? E complex? Va mulțumesc enorm

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu am mai vorbit cumva?

| fyp a răspuns (pentru sierra1):

Acum și delirezi?laughing

| David2676738 explică (pentru sierra1):

Nuhappy e prima mea intrebare.

| sierra1 a răspuns (pentru David2676738):

Mai dă cineva diferentele la muzica desen si latina pentru clasa la care dorești să ajungi?

| David2676738 explică (pentru sierra1):

Probabil, nu stiu

| sierra1 a răspuns (pentru David2676738):

Fără concurență = formalitate

| David2676738 explică (pentru sierra1):

Iti mulțumesc pentru timpul tau! Totuși cautam un raspuns mai complex care sa îmi spuna cum e nivelul de examenului, cum sunt testele si cam cum se procedeaza la proba orala

| David2676738 explică (pentru David2676738):

Si cum se desfasoara

| sierra1 a răspuns (pentru David2676738):

Crede-mă e așa cum iți spun