| anonim_4396 a întrebat:

am o problea cu telefonul Nokia 6234, cand il aprind imi arata ecranul alb si apoi sus imi falfaie acea baterie verde acum spuneti-mi ce sa fac?:
1)detalii despre faza aia (master-reset) cu * 3-iul si tasta verde si apoi sa apas tasta de pornire
2)sa ma duc la un service de telefoane mobile sa vad ce are.
si alte sugestii ce mai aveti va rog mult de tot.Cel mai bun raspuns primeste funda.

5 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Mergi la Germanos sa te ajute ei. Bafta!

| Nicu47 a răspuns (pentru Elvina):

Sa ma duc la un service in Ploiesti sa mi-l resofteze si cam cat costa o resoftare?

| Elvina a răspuns (pentru Nicu47):

Daca e in garantie nu te costa, daca nu dai niste bani, dar intreaba-i pe cei de la magazin cat te costa. Doar vrei un telefon bun, nu-i asa?

| Nicu47 a răspuns (pentru Elvina):

Da vreau, din pacate nu mai este in garantie l-am cumparat din 2008 si a avut 2 ani garantie acum strang bani sal resoftez.
cam cat m-ar costa o resoftare?

| Elvina a răspuns (pentru Nicu47):

Depinde. Strange si tu mai multi bani. Nu stiu cat ar putea costa.