| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU, am o problema, am bifat ieri pe Olx o casuta cu intrebari puse de ei, nu stiu la ce se referă si am declarat ca folosesc Olx ca persoana privata, ca urmare toate anunturile tale vor fi marcate ca privat. Aceasta optiune nu mai poate fi schimbata acum, este mesajul care imi apare pe olx cand pun un anunt nou, ce semnifica acest mesaj? Ma poate afecta cu ceva? Anunturile pe care deja le am pe olx mai pot fi vazute? Eu le vad ca sunt acolo, dar altii pot vedea anunturile mele? Va rog daca stiti sa imi explicati unde am gresit si ce trebuie sa fac sa dezactivez daca se mai poate ceva sa remediez problema, multumesc.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce ai bifat!
De ce nu inveti sa citesti inainte sa acepti intrebarile lor?

daca te-au intrebat ca esti de acord sa platesti 1000 lei pe luna, ca abonament?

| Together a răspuns:

Inseamna ca nu esti firma.