| iflroin1999 a întrebat:

am o problema cam enervanta. De curand mi-a aparut in josul pagini, atunic cand caut ceva pe net o reclama care dispare doar daca dau x dar apare iar daca trec pe alta pagina si nu stiu cum sa scap de ea. am acel program adblock dar pe aceasta nu o face sa dispara plzzz ajutor dau funda.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce browser folosesti?
Antivirus ai?
Poti sa faci print screen?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| iflroin1999 explică (pentru neluL):

Browser google chrome, antivirus avast, nu stiu sa fac print screen, stiam unde scrie raspunde nu trebuia sa imi dai o poza, am rezolvat problema.

| neluL a răspuns (pentru iflroin1999):

Foarte bine daca ai rezolvat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,un virus iti face asta. Trebuie sa scanezi cu superantispyware su dupa ce strgi virusii, scanezi cu adwcleaner. Daca nu ai, descarci.