| SSSkkkk a întrebat:

Am o problema cu calculatorul. Vreau sa-mi reinstalez windows xp si cand intru in setup imi cere un serial.Am bagat o gramada de seriale luate de pe net si nu mere. Zice ca trebuie sa ma uit in system administrator sa vad serialul cu care l-am instalat prima data. Unde pot gasi system administrator? Dau funda.Ms :*

Răspuns Câştigător
| Uddiu a răspuns:

Salut. poti afla serialul foarte usor urmand pasii urmatori:
1. Intra pe CD-ul cu Windows XP(click dreapta "open" sau "explore"
2. Intra in folderul "i386"
3. Cauta fisierul text "UNATTEND"
4. Intra in el si dai in jos pana la ProductKey care este ceva de genu: ProductKey = "XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX"
Acolo ai serialul bun pentru windows-ul tau.Succes!