| anonim_4396 a întrebat:

am o problema. Imi place de profesoara mea de sport. Vă rog sa zice-ti ce sa fac ca sa o sarut. Multumesc!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce vrei sa bagi femeia la puscarie si sa o lasi fara loc de munca?

| Claudiu1905 a răspuns:

Stai in limba sau fa ceva asemanator

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O bagi la puscarie pe saraca femeie

| UnderPressure a răspuns:

Daca faci prostia asta, ajungi de rasul scolii, pentru ca te da aia cu capul de pereti, si iti cheama si parintii, sa te dea si ei.
Nu va accepta nicio femeie normala la minte sa fie data afara din invatamant, sa ajunga la stiri, de rasul orasului sau chiar la inchisoare pentru ca a facut un pusti o "pasiune".
Sfatul meu si cred ca si al altora este sa stai in banca ta, saruta o colega de clasa, si cel mult, scapi cu o palma.

| Dumitrescu_Emanuel_1974 a răspuns:

Esti nebun anormal nici gand sa-ti spun ai nevvoie de psihiatru nu esti normal o doamne e chiar teribil

| cristi202 a răspuns:

Tocmai de ea a ajuns sa-ti placa? Nu ai destule colege prin jur, sau fete printre cunostinte?