| kata1998 a întrebat:

am si eu o rugaminte cine se pricepe foarte bine la programare sa ma ajute si pe mine sa imi explice totul as vrea sa o iau de la 0, eu sunt in clasa a 11 a dar am avut un profesor de informatica vai de capul lui, as vrea sa ma specializez pe acest domeniu imi place mult dar am nevoie de ajutor.Ma ajuta cineva si pe mine, va rog?

2 răspunsuri:
| liviu890 a răspuns:

Nu e asa de grea informatica. Te-as putea ajuta, dar depinde ce anume nu ai inteles.

| MultiCore a răspuns:

E cam greu să găsești o persoană care o să facă acest lucru pe gratis, ce zici? Eu îți recomand să cumperi un auxiliar de pregătire pentru bac, unde există și teorie. Altă șansă nu prea ai; informatica e dificilă fără un profesor, dar nu imposibilă. (eu m-am aflat tot cam în cazul tău, dar singur m-am pus pe picioare, dar muult mai devreme)