| Maya_3468 a întrebat:

Cine se pricepe la informatica? mai ales sa foloseasca c++ sau ce se face in clasa a 9a profil mate-info simplu... ca as vrea si eu sa incep de acum sa imi mai zica cineva cate ceva despre limbajul de programare si despre pseudocod.Cine m-ar putea ajuta sa imi lase un mesaj cu id-ul as fi recunoscatoare sad MULTUMESC MULT!

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

M-am bagat si eu la profil mate-info intensiv informatica, si credeam ca o sa fie fain, ca o sa ne invete sa depanam calculatoare si etc. cand colo faceam numai programe in pascal care nici nu cred ca sunt utilizate intr-o viitoare slujba.

| YoppKidde a răspuns:

Yourlist1000 id-ul meu si nai sa inveti doar C++ si html putin php poate depinde big grin