| TheNinja a întrebat:

am o problema la pc-ul meu, am instalat un driver peste alt driver fara să îmi dezinstalez driver-ul anterior, acum pc-ul vede alte culori, și când scrie,, starting Windows" își da restart știe cineva ce soluție pot găsi?

3 răspunsuri:
| iwefgOficiall a răspuns:

Nu cred ca are treaba driverul cred ca placa video sau ecranul este pe punct sa se strice

| TheNinja explică (pentru iwefgOficiall):

Ecranul e bun deoarece acum îl țin conectat la monitor, de când am instalat driver-ul și-a dat restart și face acțiunile pe care le-am scris adică până acum nu a facut așa a început atunci când am instalat driver-ul

| iwefgOficiall a răspuns (pentru TheNinja):

Anseamna ca placa video are un bug cand instalezi driverul