| emilmodiga a întrebat:

SALUT TPU. Amsi eu o mica probleme cu calculatorul. Cand vreau sa-l inchid se restarteaza, nu se inchide. Stie cineva care ar fi problema?

2 răspunsuri:
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Buna!
Ii dai comanda de inchidere cum trebuie adica click pe Shut down? O alta cauza mai poate fi virusii. Poate este virusat si tu nu sti inca, nu i-ai depistat.
Sper ca te-am ajutat!
Numai bine!

| emilmodiga explică (pentru PangeeaRogvaiv):

Virusat nu este pentru ca am reinstalat windous-ul. Cand dau clic pe Shut down se restarteaza nu se inchide.I-mi spunea cineva ca s-ar putea sa fie din bios dar nu ma pricep sa fac modificari sau setari in Bios.