| Erika_Mako_1989 a întrebat:

Sautare la toata lumea! Am si eu o mica mare problema! de la o vreme, cand incep sa folosesc videocall pe skype, imi ingheata calculatorul de tot, nu pot sa fac nimic, nu pot sa inchid nimic si pe langa asta mi se inchide calculatorul. Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Sint problemele cu intregul sistem din calculator,windowsul nu se poate prelucra datele de internet! E nevoie de intretinere, scanare antivirusi, curatare, verificare toate sistemele in functiune, dar nu ai timp du-l la un service-ul autorizat de calculatoare si laptopuri! Imi pare rau!

| Adviceforeveryone a răspuns:

Buna! Ori ai ceva probleme la Skype ori la Windows. Te sfatuiesc sa reinstalezi Skype-ul sau eventual sa ii faci un update daca cumva nu l-ai mai actualizat de mult timp. Daca tot nu merge ar fi bine sa reinstalezi windows-ul.

| Erika_Mako_1989 explică (pentru Adviceforeveryone):

Acum a fost instalat windowsul... sad