| mercenaru67 a întrebat:

as vrea o parere de a voastra...
Am cativa banuti si as vrea sa-mi cumpar un aparat foto mai performant fiindca ami place sa fac poze dar as vrea si o arbaleta, cu toate ca nu am tras niciodata cu asa cevawinking. Acu nu stiu ce sa fac sa cumpar arbaleta sau sa tin banii sa se mai adune sa-mi iau un aparat foto performant!
Dau funda pentru cel mai bun si cel mai convingator raspunswinking.

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Cred ca arbaleta asta trebuie declarata la politie.

Acu sincer, nu crezi ca ar fi mult mai grozav un aparat foto? Aparatul foto il poti lua cu tine pe strada si face poze fara sa te duci doar in locuri special amenajate pentru trasul cu arcul si arbaleta tongue Daca te pasioneaza armele eventual ia-ti o sabie de panoplie

| mercenaru67 explică (pentru AlexanderAdrian):

Ar fi destul de grozav un aparat foto... da-s scumpe rau big grin trebuie sa mai strang bani happy Adevaru e ca arbaleta implica mai multe chestii decat un aparat fofowinking mersi de sfat!

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru mercenaru67):

Asteapta o promotie de black friday, asa l-am luat eu pe-al meu, si sincer daca nu te pricepi cum ar trebui, iti ajunge un Nikon D3100 sau 3200 cat o mai fi acum entry-level-ul. Mersi de funda.

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Alege aparatul. Poate peste ceva timp o sa vrei sa faci un curs, ceva si iti poti castiga proprii bani.

| mercenaru67 explică (pentru Aasdfghj):

Nu prea se castiga din fotografie... a devenit doar un hobby!

| angemon500 a răspuns:

Aparatu foto. un Canon