| Doarunaltutilizator a întrebat:

Ce parere aveti despre Regele Shaman? a fost demult la televizor pe Jetix(Disney Channel in prezent)cei de aici care aveti 19-20 de ani cred ca l-ati vazut.
Tot ce pot spune despre serialul ala e faptul ca e grozav.

13 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Am cam uitat desenele pe care le vizionam in copilarie. Doar de Scooby Doo, Ed, Edd & Eddy, Viata cu Louie si Dexter imi mai aduc aminte, in rest de nimic, chiar daca cu siguranta am vazut mult mai multe. Am cautat pe Google pentru ca-mi suna familiar "Regele Shaman" si da, tin minte ca era unul dintre desenele mele preferate. Chiar daca nu impartasesc aceeasi parere cu tinerii de varsta mea care revad aceste desene animate si chiar se mandresc cu asta, pot spune ca-mi aduc aminte cu placere de perioada cand eram mic si stateam cu orele tintuit in fata televizorului vizionand Jetix sau Cartoon Network.

| Doarunaltutilizator explică (pentru AFR81):

Cartoon Network nu mai e ce aa fost odata cand eram mic nu prea ma mai uit la el, da numai desene proaste, fara haz, personajele din seriale sunt aiurea, pe Disney ai ce vedea are si seriale bune.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Imi placea melodia. Am si un DVD cu el big grin
"Sa fi Regele Saman..." a... scuze. nu ai auzit nimic big grin

| Doarunaltutilizator explică (pentru DoarBogdan):

Si mie imi place melodia.
Dar e pacat ca astfel de seriale nu se mai fac in prezent, numai porcarii la televizor acum.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Da bai. Deci intamplator vad la ce se uita varamea la TV. Deci sunt niste porcarii de desene acum...
Unde e Yu-Gi-Oh ul big grin

| Doarunaltutilizator explică (pentru DoarBogdan):

Yu-gi-oh,Duel Masters, Regele Shaman, Tom si Jerry(bine asta se difuzeaza si acum), Viata cu Louie, Copii de la 402 si Ce-i cu Andy,Tinerii titani astea au fost tari si bune de vazut si sunt bune de vazut oricand.
Acum se dau porcarii ca Unchiul Bunic,Doctor Super Pantaloni, Clarence, Steven Universe, Haideti Tineri Titani(copia aia ieftina a serialului original), Gumball astea sunt numai porcarii.

| RainmakerX a răspuns:

Hei. Am 17 dar l-am vazut tongue
A fost grozav dar au aparut si altele asemanatoare dupa... Daca vrei sa-ti recomand anime de genul atunci sa-mi dai o felicitare happy

| ShaOfHatred a răspuns:

Regele shaman o fost cel mai bun serial al copilariei mele (anime). Eram mic pe-atunci si inca il tin minte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut putine episoade cu el, ce e drept, dar mi-a placut.

| Doarunaltutilizator explică (pentru anonim_4396):

Nici eu n-am vazut multe pana acum dar vreau sa le vad.
M-am apucat recent de el.