| alina0 a întrebat:

Credeti ca se poate compara Michael Jackson Cu Nicolae Guta( stiu ca suna ridicol dar va rog argumentati). Mie una nu imi plac manelele, asa la o petrecere mai merge o manea, hai doua... dar in rest nu ascult!
Matusa mea este innebunita dupa manele(nu suntem rromi) si cand vede ca eu ascult Mj sau altceva i se pare ridicol...
Voi ce parere aveti?

Multumesc mult! La cele mai bune argumente dau FUNDA!:X

Răspuns Câştigător
| adinaxD a răspuns:

Heey! tongue
cele 2 tipuri de muzica sunt foarte diferite, nu se compara. michael a fost regele muzicii pop si manelele sunt doar o muzica tiganeasca.Mi se pare absolut normal ca ea sa spuna ca ii se pare ridicol...pentru ca nu seamana deloc cele 2 genuri de muzica happy
funda? big grin

1 răspuns:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Elisa! Gusturile nu se discută, dar în privința compariției nici măcar nu există un termen! Argumente există doar pro M.J. iar manelistul e zero barat.
O zi cu zâmbet să ai!