| AnOnImUl321123 a întrebat:

De 2-3 zile am inceput sa vorbesc cu o fata, totul mergea bine dar de ieri nu mi-a mai raspuns la mesaje. (pe facebook), credeti ca s-a suparat? Daca da, care ar fii motivul? Am fost dragut cu ea, adica nu am jignit-o si nici nu m-am laudat cu ceva sa zica ca sunt fitos sau asa. Ce ar trebui sa ii spun sa imi vorbeasca din nou? Mentionez ca am 16 ani si nu am prea avut relatii deci nu stiu cum sa procedez in situatia de fata... Astept raspunsuri, as vrea sa mai vorbesc cu ea dar nu stiu ce sa ii zis sa vorbim din nou. Funda

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Intreab-o daca ai deranjat-o cu ceva, pentru ca ti se pare ca ai suparat-o cu ceva. Dar in acelasi timp sa ii spui sa nu o deranjeze mesajul asta, si te-ai bucura daca ti-ar spune daca s-a intamplat ceva big grin

| LoveSleep a răspuns:

Las-o, n-o mai presa. E un motiv pentru care nu-ți răspunde la mesaje.

| R0R0 a răspuns:

Poti sa o intrebi de ce nu iti mai scrie, Daca nici de data asta nu iti raspunde, las-o in pace. Poate nu mai vrea sa vorbească cu tine!

| Idkidk a răspuns:

Mda, fetele sunt foarte supărăcioase, întreab-o ce are.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Intreaba-o de ce nu mai vorbeste cu tine ce a suparat-o.

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Nu cred ca s-ar supara pe tine pentru ceva ce ai scris tu, sunt sigur ca o sa-ti vorbeasca cand poate.

| AnOnImUl321123 explică:

Faza e ca ea nu da nici seen la mesaje, ceea ce ma face sa cred ca pur si simplu nu le-a vazut/nu era conectata sau nah..imi apare ca a fost conectata sa zicem acum 2-3 ore, ii scriu, astept vreo ora sa vad daca mi-a raspuns si imi apare ca a fost conectata acum 5 minute (de ex) dar nu imi da "vazut" la mesaje.ce as putea sa ii spun? Va rog raspundeti.