| anonim_4396 a întrebat:

Este prima mea intrebare de pe TPU si o sa dau funda la ce-l mai bun raspuns! Azi-noapte mi-am visat unchiul
ca a murit si trebuie sa va spun ca el e foarte bolnav nu stiu mai exact ce are dar e bolnav rau si e in Italia. Ce inseamna daca a murit? Si da inca ceva eu am o imaginatie mai bogata si daca ma
gandesc la ceva cum sa zic imi imaginez acel lucru si chiar mi se pare ca il vad pentru o fractiune de secunda si eu mi-am vazut unchiul ca mi-am adus aminte de visul pe care l-am avut si arata nasol nu stiu cum umflat pe fata etc urat si da am apucat sa il vad in acea fractiune de secunda si sunt singur acasa si atunci aveam un pahar de apa in mana si da l-am scapat din mana pentru ca m-am speriat!

Răspuns Câştigător
| BogdanDediu a răspuns:

Se mai pot intampla si din astea sa visezi ceva si sa se adevereasca dar daca te duci si tu pe la biserica si te rogi pentru toti membrii familiei ar fi cel mai bine!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inseamna ca te-ai gandit foarte mult la el si de aceea l-ai visat ca a murit, mai ales ca spui ca sufera de o boala grava.