| Popa_Eduard_1995_L6YU a întrebat:

Fac scoala moto A1 si nu stiu ce sa aleg intre motor sau calculator. Voi ce ziceți sa imi iau?, motocicleta sau calculator?

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Alege motorul, dar naibi de calculator ca nu face decat sa te tampeasca stand cu capul in el, iar daca ai un telefon bunicel si wifi nici nu ai nevoie sa stai la calculator, asta daca nu vrei doar sa te joci toata ziua. Eu zic sa alegi motorul, asa iesi in lume si e mult mai bine, dar fa ce iti place tie happy

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Păi dacă faci școală moto și-ți iei calculator, când o să faci șoală de calculatoare o să-ți iei motor. Atunci e corect

| HadesSs a răspuns:

Bicicleta happy

| dmz123 a răspuns:

Daca vrei sa faci scoala banuiesc ca ai nevoie de motor