| anonim_4396 a întrebat:

Haideti sa va spun o intamplare petrecuta astazi.
Deci era dimineata si eu eram intr.un soatiu foarte stramt ( ziua anterioara mancasem ceva in pat si am lasat niste firmituri cred) si m.am trezit cu un gandac langa mine ( cred a era de bucatarie. Era mare oricum). Faza e ca eu am fobie de gandaci si dupa cum am mai zis. Spatiul era foarte mic asa ca in cel moment am vrut sa apuc plapuma sa.l arunc de langa mine dar din greseala l.am apucat pe el... L.am prins de spate ( de carapacea aceea pnm...) Si l.am izbit de petete si di frica i.am dat un picior in cap pentru ca mi se parea ca vrea sa ma atace. Intrebarea mea este; unde pot arunca cadavrul gandacului si daca am procedat bine.?

1 răspuns:
| Hhwswas a răspuns:

Scuze pentru greselile gramaticale..stau jn pat pentru ca aici sunt ferit de pericole.