| dudy2204 a întrebat:

intrebare pentru fete: Ce parere aveti despre barbatul taur? big grin

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E doar o zodie[barbatii din zodia taur sunt barbati adevarati cu mici defecte]

| bambi12313 a răspuns:

Sa-ti spun un lucru... eu niciodata nu retin zodiile prietenilor mei aici incluzand si fete si baieti, deoarece depinde foarte mult de firea persoanei respective sau de modul in care acesta a fost crescut.Eu sunt fata, sunt zodia scorpion insa 25% sunt diferita fata de cum imi spunea zodia ca trebuie sa fiu. Si mereu cand m-am uitat la un baiat m-am uitat la sufletul sau apoi la celelalte lucruri.
Tu chiar daca esti baiatul taur poti sa nu fi total compatibil cu aceasta zodie, iar cand o fata se va uita la tine se va uita pentru ceea ce esti tu nu pentru ce ar trebui sa fii

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Îți spun eu: sunt băieți speciali!
Dar fetele sunt și mai speciale laughing! Pentru că si eu sunt... taur big grin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt fata, dar iti raspund:rabdare de fier dar nu accepta sa fie calcati in picioare.Numai bine.

| StefanCelMareIubeaFemeileDES a răspuns:

Tu ce parere ai despre capre?
Suntem in 2012 baa, lasa dracu horoscopul.

| dudy2204 explică (pentru StefanCelMareIubeaFemeileDES):

Nu te mai baga in seama fara rost!

| dudy2204 explică:

Nici eu nu prea cred in chestia asta cu zodiile..desi pe undeva tind sa cred ca exista un sambure de adevar..am pus intrebarea de curiozitate.

| Bebbe133 a răspuns (pentru dudy2204):

Pai fiecare om isi manifesta zodia dupa educatia, caracterul sau. Nimeni nu isi manifesta zodia exact in acelasi fel.Si oricum o fata daca ii spui ca e taur, sa nu crezi ca gata. nu va mai tine cont de altceva pentru ca a auzit ea ca zodia taur e de treaba, sau iubitoare sau nu stiu cum. Nu. Conteaza cum esti tu ca si om, si cum te porti. Funda?:*

| LenaELena a răspuns:

Pot spune ca am avut prieteni foarte buni in zodia taur si inca imi sunt prieteni ba chiar si zodia zice ca e compatibil cu zodia mea dar si cel mai mare dusman al meu este tot taur deci depinde poate fii foarte dulce,prietenos,bun la suflet,fidel, loial sau contrar cicalitor, uracios, rau la suflet, se crede mereu superior acum depinde din ce categorie faci parte

| Keikoo a răspuns:

Serios? Chiar conteaza atat de mult ce zodie esti? o.O