| MihaelaDart a întrebat:

La multi ani tuturor! Cum as putea sa-mi aduc mai multi vizitatori pe blogul meu? Nu doresc site-uri fantoma pentru a-mi creste numarul vizitelor pe blog, caci am Adsense-ul activat si nu-i permis. Este vorba despre un blog culinar, unde postez de cate ori gatesc cate ceva.
Atunci cand postez ceva il distribui pe Google+, Facebook printre grupuri, desi nu mi se pare de ajuns. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Da sa vad si eu ce gatesti

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Conteaza cel mai mult ce content ai pe el,eu am incercat cu blog de stiinta nu prea am reusit nimic,pur simplu nu prindea, daca vrei ca omul sa mai revina trebuie sa aiba un interes, eu unu urmaresc site urii de tehnologie,stiinta,filme noi,jocuri noi, programe noi, ca asta ma intereseaza si documentare, dar sa stau sa il citesc pe x nu prea, vezi de yotube sau de un podcast Miha-blog, tu alegi, acum s-a cam mutat totul pe Youtube

| MihaelaDart explică (pentru RAY):

Am avut si o perioada aproape de 1 an de inactivitate, acum am reinceput sa postez iar, cu toate ca adsense-ul il facusem la plesneala, nu credeam ca imi accepta blogul si cand sa intru intr-o zi ce sa vad, castigasem 1, 30 euro :)) si de atunci vreau sa imi aduc mai multi cititori pe blog. Ma enerveaza cu noile schimbari de la Google nu mai apar comentariile care erau pentru blog si a trebuit sa pun un pluging de la Facebook, desi nu e aceeasi chestie, se comenteaza la intregul blog, nu la fiecare articol.
Uite ca sa nu mori curios, acesta este blogul meu http://mihaelaskitchen.blogspot.com

| MihaelaDart explică (pentru RAY):

Știu, vlogul îl voi deschide imediat cum plec din Germania, că am amânat momentul nițel, trebuia anul trecut din mai sa o tulim. Așa cum au fost cu forumurile cândva erau active, acum toți s-au mutat pe grupurile de Facebook. Timpurile se schimbă?

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Da sa vad si eu ce gatesti