| anonim_4396 a întrebat:

Numele meu este Silviu Constantin vreau si eu un nume de "Dj" si nu am idee ce nume sa imi pun thinking Ma puteti ajuta si pe mine?batting eyelashes

Va multumesc!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

O combinatie,DJ SilCo,de exemplu!
Nu stiu de ce iti lipseste imaginatia exact atunci cand e vorba de persoana ta,uite,ai nick-ul EVO,si DJ Evo e dragut!
Gandeste-te ce-ti place,ce te reprezinta pe tine,culoare,timp,sentiment,joc,cuvant,orice!
DJ Green,DJ Life,DJ Play,DJ Ever,DJ Smile, DJ Apple, iti scriu toata saptamana!
Gandeste-te, pune-ti mintea la contributie si gaseste ce anume te caracterizeaza, de tine e vorba!
Spor si succes!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dj Silvio, Dj Costy.

| TheStory a răspuns:

Dj CoStill.

| wisewolf a răspuns:

Dj SeeU