| George3313 a întrebat:

Sa va spun ce ma framanta pe mine de 3 ani. Deci,eu cu niste prieteni mergem la o bara de langa un bloc sa facem tractiuni,muscle up etc, nu este chiar asa de aproape, sa zic la 5 metri si tot iese o baba si tipa la noi sa plecam ca mai vine lumea sa puna covoarele, dar vad un covor o data la 1 an si chiar daca e,nu mai venim. Ideea este ca ea e singura ce se revolta,restul de oameni din bloc nu le pasa. Ce pot sa ii zic sa taca o data din gura aia, ca nu e bara ei? Daca venea sa ziceam proprietarul blocului sau ceva mai ziceam si nu mai veneam niciodata, dar asa? Pe bune?

9 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cati ani aveti, de tipa cineva la voi?

| GabiDumitrescu a răspuns:

Veniti si voi cand doarme baba si incercati sa nu faceti tambalau. Babele sunt babe, nu prea ai cu cine rationa...

| Apokales a răspuns:

Simplu, o ignori si continui. Ce o sa-ti faca? O sa vina sa te bata ca pe covor laughing?!

| JicaContra a răspuns:

Ii dai cu thumb up!
baba nu e deranjata de covoare ci de voi, care cotcodaciti veseli in fata ferestrei ei, STIU sentimentul, am stat odata intr-o garsoniera, si la fereastra din capatul holului se strangeau in fiecare zi un grup de puradei care cotcodaceau si guitau cat puteau de tare zilnic, IN FIECARE ZI! si nu am scapat pana nu m-am mutat

| George3313 explică (pentru JicaContra):

Baba aia e aproape surda si sta la ultimu etaj cu fereastra in partea opusa, nu ne vede pe geam, in plus specifica de fieeeecareee data sa plecam ca stam pe bara, nu ca facem galagie ca nu prea facem

| JicaContra a răspuns (pentru George3313):

Atunci clar, e o baba singura, care are chef sa se bage in seama

am vazut asa ceva, am pus un sac, cu gunoi legat la gura langa un cos de gunoi stradal, iar in blocul aflat la vreo 70m distanta, la etajul 3 iese o baba si urla sa il duc la ghena nu sa il las acolo, de parca ea vine sa ridice gunoiul si oricum aia care ridica gunoiul or sa ia si scacul meu, iar sacul era legat bine, deci nu putea mirosi sau varsa

dar, s-a bagat in seama sau nu? big grin

| George3313 explică (pentru JicaContra):

Mereu cand iese afara vine direct la noi la bara.

| JicaContra a răspuns (pentru George3313):

Da, e clar ca vrea sa se bage in seama si nu are cu cine
iar daca voi faceti muschi inseamna ca si aratati bine... placerea ei big grin