| xRoocked a întrebat:

Selly e sasait sau rarait? Ori amandoua?

Daca ai fi sasait ar afecta cu ceva canalul tau de Youtube? Pun pariu ca ai avea multi hateri...

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Cine? Ce? Stai, nu ne intereseaza

| GenetiX a răspuns:

Nu neaparat. de exemplu robotul in limba romana la Skype e un rrarait. Ivona, vocea de pe toate GPS-urile, in limba romana e la fel. Asa ca nu conteaza daca sasai. Eventual sa fie canalul cu nume sugestiv. Anaconda! happy

| xRoocked explică (pentru GenetiX):

O sa iau in considerare happy
Daca o sa am numele Anaconda o sa am nevoie de un banner si logo nou :/
Nu cred ca o sa ma jaute cineva :p

| GenetiX a răspuns (pentru xRoocked):

Te pot ajuta, in limita timpului meu disponibil. iti trimit email in msg privat.

| xRoocked explică (pentru GenetiX):

Daca imi faci un logo si un banner ar fi foarte bine. sa il am acolo si cand imi rezolv problema o sa incep canalul in forta... daca o sa ma ajuti o sa iti dau eu numele

| Violleta2022 a răspuns:

Categoric va fi afectat, este nevoie de cineva care poate vorbi clar, fara sasailei si alte suieraturi.

| DjStrike a răspuns:

Nu ar afecta.