| kostell a întrebat:

Sunt blogger, stiti ca youtubeul din 2018 trebuie sa faci 1000 abonati si 4000 ore vizualizări.

Eu am creat un playlist si am pus toate videoclipurile in acel playlist si am pus sa ma uit la ele de pe alt cont.
De fapt eu nu ma uit, dar am pornit videoul si am lasat pc-ul

Daca fac asta o sa mi se adune orele de vizualizare?

Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Nu, nu o sa ti se adune orele de vizualizare. happy Daca te consideri youtuber, ar trebui sa creezi continut fara a tine cont de problema de mai sus. Daca esti bun, vei depasi obstacolul, in caz contrar... iti sugerez sa te lasi de Youtube.

PS. Si eu sunt youtuber si am 10.500.000 minute (20 ani) vizualizate pe luna. De ce? Fiindca nu-mi pasa.

| kostell explică (pentru Ronnix):

Mersi mult o sa tin cont de asta?

1 răspuns: