| Valentina_Ionela_1992 a întrebat:

Stie cineva daca trebuie sa te uiti la tot videoul pe Youtube sa iti apara o vizualizare sau daca doar trebuie sa il accesezi? Si doar o vizualizare de pe un cont pe Youtube sau daca ma uit de mai multe ori apar mai multe vizualizari?

8 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

E suficient sa deschizi si se pune vizionare.

| PeeWee96 a răspuns (pentru Plato):

Se pune vizionare după secunda 31

| aXy99 a răspuns (pentru PeeWee96):

Si daca videoclipul are mai putine secunde? laughing

| PeeWee96 a răspuns (pentru aXy99):

Intrebarea ta nu are nicio logica?

| aXy99 a răspuns (pentru PeeWee96):

Intrebarea mea sau raspunsul tau? Tocmai ai spus ca trebuie sa te uiti minim 31 de secunde la un videoclip pentru a se cuantifica o vizualizare, iar eu te-am intrebat ce se intampla in momentul in care un videoclip este mai scurt de atat.

| PeeWee96 a răspuns (pentru aXy99):

Logic ca trebuie sa te uiti la tot!

| aXy99 a răspuns (pentru PeeWee96):

Logica este ceea ce iti lipseste tie.

| Trioda a răspuns:

Sper ca am inteles,esti foarte evaziva la intrebare. happy
Nu,Youtube, are un sistem de protectie la LIKE multiplu, in schimb vizualizarile sunt contorizate mereu, de cate ori vizionezi, contoarul va incrementa cu 1 numarul de vizionari..chiar de la aceiasi adresa IP, deci DA